Kontakt

IMFITEX sp. z o.o.
ul. Szkolna 15
47-225 Kędzierzyn - Koźle
 
NIP
KRS
REGON
 749-194-89-00
 0000943398
 532417975

tel/fax: (77) 48 86 524
e-mail: biuro@imfitex.com

DZIAŁ HANDLOWY
 
Tomasz Torschmied - Inżynier ds. Sprzedaży
tel. (77) 48 86 524 
kom. 797 992 667
torschmied@imfitex.com
  Miłosz Pawełczyk - Inżynier ds. Sprzedaży
tel. (77) 48 86 524 
kom. 797 908 995
pawelczyk@imfitex.com

Marzena Biela - Specjalista ds. Sprzedaży
tel. (77) 48 86 524 
kom. 780 058 846
marzena.biela@imfitex.com
 
Sebastian Migocz - Specjalista ds. Sprzedaży 
tel. (77) 48 86 524
kom. 797 992 675
smigocz@imfitex.com
  

DZIAŁ PRODUKCJI
 
Józef Warzecha - Kierownik Warsztatu
tel. (77) 48 86 524 
kom. 500 003 869
warzecha@imfitex.com
  Maciej Biela - Technolog                        
tel. (77) 48 86 524   
kom. 797 992 669
biela@imfitex.com

Marek Dziembowski - Mistrz
tel. (77) 48 86 524
kom. 512 209 772
dziembowski@imfitex.com
                                               


Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X