Witamy na stronie

wiodącego producenta zbiorników magazynowych i procesowych z termoplastycznych tworzyw sztucznych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami

jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub potrzebujesz więcej informacji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Zbiorniki procesowe

wyposażone w urządzenia dodatkowe (mieszadła, czujniki, pompy dozujące itp.) lub przygotowane do ich montażu.

Instalacje technologiczne

wykonywane przez doświadczonych zgrzewaczy. Realizacje w kraju i za granicą.

Elektroflotacja

Szybka i efektywna metoda oczyszczania ścieków bez dodawania żadnych środków chemicznych do procesu.

Asystent Projektanta

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent Projektanta / Projektanta

Obowiązki:

  1. Projektowanie urządzeń i wykonywanie rysunków technicznych ;
  2. Kontakt z klientami i dozorem technicznym przy uzgadnianiu dokumentacji;
  3. Współpraca z działem handlowym na etapie składania ofert;
  4. Współpraca z działem produkcyjnym podczas wytwarzania produktów.

Wymagania wobec kandydata:

  1. Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: inżynieria chemiczna, mechaniczne, ochrona środowiska, budownictwo);
  2. Znajomość rysunku technicznego;
  3. Praktyczna znajomość obsługi programu AutoCAD (mile widziana znajomość Autodesk Inventor);
  4. Samodzielność i chęć zdobywania wiedzy technicznej;
  5. Samodyscyplina i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;
  6. Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
  7. Praktyczna znajomość MS Office;
  8. Doświadczenie w projektowaniu nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  2. Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  3. Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  4. Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;
  5. Szkolenie z zakresu oferowanych przez firmę urządzeń i rozwiązań technicznych;
  6. Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie swojego CV (koniecznie z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych) wraz z listem motywacyjnym na adres:

  rekrutacja@imfitex.com

W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami w chwili rozpoczęcia rekrutacji.
IMFITEX Jerzy Jarawka Sp. J.
47-225 Kędzierzyn - Koźle
ul. Szkolna 15
tel./fax: + 48 (77) 48 86 524
e-mail: biuro@imfitex.com